Dane kontaktowe

Prezes

Pan Hamo Gregorian    
E-Mail: info@wmwag.com
Język:  niemiecki, angielski, perski, armeńki

Asystentka prezesa

Pani Katharina Kölling
Telefon: +49 -(0)341 - 52 04 618
koelling@wmwag.com
Język:  niemiecki, angielski, rosyjski

Centrala

Pani Gisela Hendrysiak
Telefon: +49 - (0)341- 52 04 60
E-Mail: hendrysiak@wmwag.com
Język:  niemiecki

Księgowość

Pani Andrea  Bergmann
Telefon:  + 49 - (0) 341 - 52 04 611
E-Mail: bergmann@wmwag.com
Język:  niemiecki, angielski

Dział sprzedaży


Pani Gundula Franze    
Telefon: +49 - (0)341 - 52 04 619
Język:  niemiecki

Pan Steffen Etzold

Telefon: +49 - (0) 3 41 - 52 04 613
E-Mail: 
etzold@wmwag.com
Język: niemiecki, angielski, hiszpański, portugalski

Pan Frank Petersohn
Telefon: +49 - (0) 3 41 - 52 04 624
E-Mail: 
petersohn@wmwag.com
Język: niemiecki

Pani Anna Nowak
Telefon: +49 - (0) 3 41 - 52 04 615
E-Mail: nowak@wmwag.com
Język: niemiecki, polski

Pan Marco Buck

Stażysta 
Telefon: +49 - (0) 3 41 - 52 04 60
E-Mail: 
buck@wmwag.com
Język: niemiecki, angielski, portugalski

Pani Jihui Li
Telefon: +86 - (0) 1 36 - 8209 9682
E-Mail: li@wmwag.com
Język: niemiecki, chiński

Sprzedaż zakładów przemysłowych

Hr. Sven Wenzel
Telefon: +49 - (0) 3 41 - 52 04 616
E-Mail: 
wenzel@wmwag.com
Język: niemiecki, angielski, włoski

WMW AG Inżynieria mechaniczna

Kierownik Techniczny, Technik Maszynowy
Pan Christian Langner
Telefon: +49 - (0) 341 - 52 04 6271
E-Mail: 
langner@wmwag.com
Język: niemiecki, angielski

Projektant

Pan Dipl.Ing. Kawi Alismail
Telefon: +49 - (0) 341 - 52 046281
E-Mail: 
alismail@wmwag.com
Język: niemiecki, angielski, arabski, kurdyjski